Raktáros

Knorr-bremse hungária kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Raktári feladatok ellátása
Kézi anyagmozgatás
Targonca magabiztos kezelése
Adatok rögzítése SAP-ban
Alkatrészek kigyűjtése, betárolásaTiszta, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
Családias hangulatú csapat tagja lehetsz
Új kollégáink beilleszkedését és betanulását mentor programmal támogatjuk
Ha ügyesen végzed a munkád és elsajátítasz több folyamatot, belátható időn belül előre léphetsz karrieredben
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinketKözépfokú végzettséged van
Legalább kettő új típusú gépkezelő jogosítvánnyal rendelkezel 3324, 3313, 3312, 3327
Lehetsz pályakezdő vagy tapasztalt raktáros
Felhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet
Tudod vállalni a 3 műszakot
Be tudsz járni a 23. kerületbeHasonló raktári munkakörben szereztél tapasztalatot
Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros