Raktáros

Rightlogic kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A te feladatod lesz a bejövő áru ellenőrzése, az új áru átvétele és annak kezelésetermékek jótállási jeggyel való ellátásaa kiadandó áruk összekészítése, és csomagolásaraktáron belüli anyagmozgatásraktári adminisztráció elvégzésetovábbá aktívan részt fogsz venni a leltározásbankiszámítható, stabil háttérrel rendelkező vállalat vagyunk, amely hosszútávra tervez minden munkavállalójávalvadonatúj raktárunkban dolgozhatsz, ahol kellemes és fiatalos munkahelyi légkörnek hála egy olyan csapat részese lehetsz, akik közé élmény bejárni versenyképes fizetéssel várunk, az alap fizetéseden kívül teljesítményalapú bónuszt is biztosítunknormál, egy műszakos munkarendben fogsz dolgozni munkaidő 8:
30 – 17:
00 óráigBudapestről Örs vezér tere céges buszjáratot biztosítunk a munkába járáshozkorábban már dolgoztál raktárbanmin. középfokú végzettséged vanönállóan és csapatban is szívesen dolgozolmegbízhatóan és pontosan végzed a rád bízott munkáttiszta erkölcsi bizonyítványt tudsz felmutatniha ismered az Octopus 8 vállalatirányítási rendszertrendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal és van tapasztalatod magasemelésű targonca vezetésében

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros