Raktáros

Meritum kft - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező szállítmányok ellenőrzése és az áruk beraktározásaVevőrendelések előkészítése, csomagolása, kiadásaLeltározási feladatok ellátásaRaktári karbantartás, a raktári rend fenntartásaBeszerzés és ügyviteli adminisztráció segítéseStabil, megbízható munkahely, hosszútávú munkalehetőséggelLendületes, jó társaság, gyorsan eltelik a napi 8 óraMunkaidő kizárólag hétköznapokon, 8.00-16:
30-igKorrekt jövedelem minden hónap 10.-én már 20 éve!Egyéb béren kívüli juttatások és negyedéves bónuszNyitottság fejlesztési ötletekreNincs multis túlszabályozottságCsaládbarát működésKözépfokú iskolai végzettségAlkalmasság folyamatos fizikai munkavégzéshezPrecíz és megbízható munkavégzésJó kommunikációs képességRaktári tapasztalatVállalatirányítási/logisztikai rendszer használataGyors munkába állásFuvarozási tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros