Raktáros

Industrieplan kft - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Az Industrieplan Kft. csapatának bővítéséhez keresünk egy lelkes és megbízható raktáros munkatársat XV. kerületi telephelyünkre.Feladataid a következők lesznek:
Beérkező árú átvétele, betárolása, vállalatirányirányítási rendszerbe való bevételezéseárukészlet gondozása, raktári rend fenntartásaáru-összekészítés, komissiózás, rakodásraktárkészlet nyilvántartás vezetése vállalatirányirányítási rendszeren belülszűrőanyagok levágása, összekészítése, csomagolásakisgépek fogadása, munkalapok kitöltése, nyilvántartási rendszerbe való rögzítéseleltározás, leltárfeladatok elvégzésefutárszolgálati csomagok összekészítése, feladásaszállítólevelek készítésebiztos, versenyképes jövedelembiztos, megbízható munkahelyi háttérstabil, hosszú távú munkalehetőségteljes munkaidőszabad hétvégecéges mobiltelefoncsaládi vállalkozás, családias légkörcsapatmunkára való képességprecizitás és pontosság a munkavégzés soránadminisztrációs készségügyfél centrikus hozzáállásműszaki affinitásraktározási területen szerzett munkatapasztalattargonca jogosítványvezetői engedélyműszaki hozzáértés és problémamegoldó képesség

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros