Raktáros

East milk kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

A raktárban tárolt tejtermékekrendelkezés szerinti mozgatása, komossiózásamegfelelő időben, mennyiségben és minőségbenraktározási folyamat irányítása, végrehajtása bevételezés, kiadásleltározás, raktárfelelősségirodával történő együttműködéslogisztika napi adataival kapcsolatos adatszolgáltatás, adminisztrációdélutáni és éjszakai munkavégzésraktári rend és tisztaság betartásaa munkavégzés során használt dokumentációk, eszközök, védőfelszerelések állagának megóvása, rendben tartása és kijelölt helyen történő tárolásavonatkozó dokumentumok kezeléseáru ki- és betárolásanem-megfelelőség kezelésemunkakörre, besorolásra vonatkozó oktatásokon történő részvételvonatkozó dokumentumok kezeléseHosszútávú, biztos munkahely. Kiváló kollektíva. Hasonló területen szerzett tapasztalatszakma iránti elhivatottságszakmunkás bizonyítványalapszintű számítógépes ismeretektargoncavezetői jogosítvány

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros