Raktáros / Targoncavezető

Liegl & dachser logisztikai kft. - Pilisvörösvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Targoncás feladatok:
A logisztikai raktárba beérkező áruk lerakodása/felrakodása targonca segítségével.Az beérkezett áruk tételes átvétele, raktári folyamatok figyelembevételévelTargoncával és szkennerrel történő egységrakomány képzés komissiózás, csomagolás és címkézésA raktárban tárolt áruk targoncával történő ki- és berakodása, mozgatásaA szükséges dokumentációk ellenőrzése, nyilvántartások készítéseA raktári rend fenntartásaRaktári feladatok:
Autógyárakban használt újrahasznosítható műanyag ládák rakodása, tisztítása, minőségi válogatása max. 20 kgipari ládamosó gép kezeléseversenyképes fizetés, rendszeres havi teljesítmény prémium + cafeteria + éves bónuszmunkavégzés csak hétfőtől péntekig egy- vagy több műszakos munkarend vállalásamunkába járási költség támogatásaprivát egészségbiztosításhosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttérElvárások:
Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzésjártasság a csapatmunkábantargoncavezetői- és/vagy raktárosi tapasztalathasonló területen szerzett tapasztalat