Raktáros – Targoncás

Orbico hungary kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Áru fogadása, átvétele, mozgatása, betárolása,Komissiózás, megrendelések összekészítése, kiadása és ellenőrzéseVisszáru kezelés, leltározásMarketing anyagok, és bolti állványok összeállítása, termékekkel történő feltöltése, és szállításra történő előkészítéseCsomagolóanyagok, raktári eszközök beszerzési igényének továbbításaMűszak:
hétköznapokon, állandó délelőtt:
6:
00 -14:
30Egy műszakos munkarend, szabad hétvégék és ünnepnapokKis létszámú csapat,emberséges munkakörnyezet, támogató vezetőségCafetériaNegyedévesbónuszEmeltösszegűbejárásitámogatásMobiltelefon,korlátlanadatforgalommalLoyalitási béremelés az 1. és a 2. év utánMagánegészségügyiszolgáltatásKedvezményesvásárlási lehetőség termékeinkbőlJó közösség,jó csapatKiszámítható, stabil vállalatKépzésilehetőség, továbbtanulás támogatásaIngyen kávé és teaMunkavégzés helye:
ÜllőK-Sped körút 1.Fizetési igény megjelölésével jelentkezzRendelkezel raktárosi tapasztalattalTargoncavezetői jogosítvány mindhárom 3312, 3313, 3324 kategóriaÖnállóan, pontosan és hatékonyan tudsz dolgozniLegalább 1 éves magasemelésű targoncavezetési gyakorlatod vanMagabiztosan vezeted a tolóoszlopos magasemelésű targoncát is