Raktáros Munkatárs

Teletál ételfutár kft - Dunakeszi Járás
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

RAKTÁROZÁSI területre, keresünk munkatársakat Dunakeszire!
Ami szükséges hozzá
Középfokú végzettség (akár szakmunkás)
Talpraesettség, kitartás
Megbízhatóság, terhelhetőség és önállóság
Előny a tapasztalat, és az élelmiszerismeret
Targoncavezetői engedély előny (ha nincs targoncavezetői engedély, lehetőség van beiskoláztatásra)
A munkaidődet többnyire ezekkel töltöd ki
Áruátvétel (számla, szállítólevél alapján)
Árukiadás a termelés felé
Kézi anyagmozgatás, és persze targoncával is
Komissiózás
Leltározás
Mindezekért cserébe elismerést, jófej kollégákat, kellemes munkakörnyezetet, utazási támogatást és munkahelyi étkezést és egyéb juttatást kapsz!
Vidéki jelentkezőknek ingyenes szállást biztosítunk!
Jelentkezni lehet hétköznap 8-16 óráig a 20/778-1576-os telefonszámon.