Raktáros, Emelőgép-Kezelő, Budapest Xvi. Ker

Null-hiba logisztikai kft - Old
30+ napja (26/04/2024)

munkaköri leírás

A Null-Hiba Logisztikai Kft teljeskörű logisztikai folyamatokat lát el megbízó ügyfelei számára az áru beérkeztetéstől a raktározáson, készletvezetésen át a kiszállításig, komplex áru- és folyamatmenedzsmenttel.

Munkatársat keresünk
Raktáros és emelőgép-kezelő
Pozícióba.
Társaságunk teljeskörű logisztikai folyamatokat lát el megbízó ügyfelei számára az áru beérkeztetéstől a raktározáson, készletvezetésen át a kiszállításig, komplex áru- és folyamatmenedzsmenttel.
Főbb feladatok, munkák:

Árukezelés, gépi árumozgatás (gyalogkíséretű targonca, homlokvillás targonca) komissiózás, áru fizikai be- és kitárolás, esetleg alkalmilag árukiszállítási feladatok ellátása. Munkavégzés hétköznap 8.00-16.30, tömegközlekedés 176-os vagy 276-os busszal, kulturált munkakörnyezet.
Az álláshoz tartozó elvárások:

Együttműködési és betanulási készség, precizitás, megbízhatóság, megfelelő általános fizikai erőnlét, középfokú végzettség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Emelőgép-kezelői jogosítvány (legalább gyalogkíséretű, előny:
homlokvillás), raktározási tapasztalat, B kat. jogosítvány.
Amit kínálunk:

Egy műszak, korrekt munkaidő-kezelés, megbízható fizetés, baráti hangulatú csapatmunka, szakmai gyakorlathoz igazodó versenyképes fizetés

Jelentkezését várjuk emailben, rövid önéletrajzzal (fényképes előny), fizetési igény megjelölésével.
Munkabér
Bruttó
500 000 - 525 000
Ft /hó