Raktáros / Áruösszekészítő

Vacsi kft. - Kecskemét
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Élelmiszer nagykereskedelmi cég RAKTÁROS-ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ munkatársat keres hűtőházi raktárba.Raktári csapatunkba keresünk új kollégát növekvő vevői igények kiszolgálására, napi rendelések összekészítésére, belső raktári logisztikára.Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.Tervezhető, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk kiemelt bérezéssel.Munkavégzés helyszíne:
KECSKEMÉTCégünk már több mint 25 éve kiemelt piaci szereplő az ágazatban.Tervezhető, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk kiemelt bérezéssel, saját bónuszrendszerrel és juttatásokkal.Pontos, precíz munkavégzésCsapatmunkaAlapszintű számítógépes ismeretekRugalmasságÜgyfélközpontú gondolkodásÉlelmiszeripari területen szerzett tapasztalat, targoncavezetői engedély előny, de nem feltétel.