Raktáros-Targoncás

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Raktári rend és rendszer fenntartásaBeérkező áru vagy készáru minőségi és mennyiségi átvétele, raktározása, dokumentumkezelésKézi és gépi anyagmozgatásHosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnálJó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapatSzéleskörű juttatási rendszer:
SZÉP-kártya,Havi prémium, 13. havi fizetés,Saját buszjárat számos településrőlKarácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.Raktározás területén szerzett többéves min. 3 év szakmai tapasztalatTargoncavezetői engedély vezetőüléses;
vezetőállásos;
gyalogkíséretű és tapasztalatPrecíz, önálló munkavégzés2 műszakos munkarend vállalása jelenleg 1műszak, 8-16-igKommunikációs szintű német és / vagy angol nyelvismeret írásban és szóbanSzámítógépes ismeretek:
Windows, MS Office, valamint termelésirányítási rendszer ismerete SAPÁrukommissiózási gyakorlat