Raktáros-Komissiózó

Hüperion kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Mivel fogod tölteni a munkaidődet?Részt veszel az áruátvételi- és kiadási folyamatokban és az üzleteink közötti árumozgatásban.A megrendeléseket kézzel és géppel csomagolod be, majd ellenőrzést követően átadod a futárcégek számára.Mindent megteszel azért, hogy a raktár rendezett maradjon és folyamatosan ellenőrzöd a készleteket, javaslatokkal látod el a vezetőidet a rendszer hatékonyságának növelése érdekében.Minket keresel, ha:
Szeretnél egy családias, vidám csapat tagja lenni,biztonságot nyújtó és Veled hosszútávon tervezőmunkahelyre vágysz, ahol értékelik a munkába fektetett energiádat és meghallgatják a javaslataidat,kiszámítható munkaidőbeosztásra vágysz, valamintakár azonnal is munkába tudszállni.Mire lesz szükség a munkád hatékony ellátásához?Raktáros tapasztalatra, épületgépészeti ismeretekre és targoncás jogosítványra.Pontos, teljesítményorientált munkavégzésre és arra, hogy szívügyednek érezd a raktár rendszerének továbbfejlesztését.