Raktárkezelő

Coca-cola hbc magyarország kft. - Dunaharaszti
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező göngyölegek, félkész- és késztermékek átvétele, A termelés és raktár közötti árumozgások irányítása, ellenőrzése és bizonylatolása, A készlet alakulásának figyelemmel kísérése és ellenőrzése, erről megfelelő rendszerességgel jelentések készítése, Raktári segédmunkások irányítása, Komissiózási folyamatok segítése, felügyelete, Ki- és beszállításra kerülő termékek szállítóleveleinek nemzetközi fuvarban CMR kezelése, Az átvételre / kiadásra kerülő áru adatainak számítógépes rendszerbe történő rögzítése, Napi- Heti-havi leltárfelvételben részvétel, A felelősségi területek felügyelete, tisztántartása, A kijelölt területre beosztott munkaerő felügyelete, irányítása. Középfokú végzettségTöbb műszakos munkarend vállalása, munkaidő kerettelPontos, precíz munkavégzésMagas szintű matematikai és logikai készségFizikai állóképességÉlelmiszeripari vállalatnál szerzett áruellenőri tapasztalatSAP rendszer használata