Raktárkezelő És Irodavezető

Nrg-agent kft. - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

- Raktári készletgazdálkodási feladatok ellátása- Alkatrészek bevételezése és kiadása, anyagok kiírása- Szervizigények kiszolgálása- Anyagbeszerzés- Raktári rend fenntartása- Kapcsolattartás a kecskeméti központtal- Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel és a beszállítókkal- Árajánlatok kérése és adása- Megrendelések előkészítése- A telephely irodai, adminisztrációs teendőinek ellátása- Munkaidő-nyilvántartások vezetése- Munkalapok rögzítése és feldolgozása a cég vállalat-irányítási rendszerében- Bejelentett munkaviszony- Cafeteria- Élet- és balesetbiztosítás- Céges telefon- Műszaki érdeklődés- Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete Word, Excel, Outlook- Megbízhatóság, önálló munkavégzés- Jó kommunikációs képesség- B kategóriás jogosítvány- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat- Jó problémamegoldó készség