Raktári Ügyintéző Munkatárs Pm Ddi Agent

Dhl express - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

MINŐSÉG ÉS KÍVÁLÓ SZOLGÁLTATÁS. EZEKET NYÚJTJUK AZ ÜGYFELEINKNEK. A DHL Express úttörő szerepet tölt bea határokon átnyúló expressz szállítmányozási ágazatban, és jelenlegvilágszertetöbb mint 220 országban és területenműködik. Raktári dolgozótkeresünk-délutánoscsapatunkba Raktári ügyintéző Mit ajánlunk az alapbéren felül? Cafeteria juttatást SZÉP kártya Étkezési hozzájárulást Generali élet- és balesetbiztosítást Negyedéves bónuszt Kedvezményes AYCM sportkártyát Alza kedvezményt Formaruhát, munkavédelmi felszereléseket A törvényileg meghatározott 22.00 helyett, nálunk már 20.00-tól műszakpótlékot adunk A szakmában kiváló emberek lesznek a mentoraid, hogy Te legyél a jövő logisztikai szakembere Vezetőt, akia hibákra fejlődési lehetőségként tekint, aki motivál és gondozza a tehetséged Mik az elvárásaink feléd? Közösen kialakított rendszerben való gondolkodás Konstruktív és proaktív hozzáállás Találékonyság, jó problémamegoldó készség Korábban szerzett raktári tapasztalataid itt kamatoztathatod Előnyként kezeljük az alapszintű angol nyelvtudást, ha úgy érzed, csak emiatt bizonytalanodtál el, jelentkezz bátran! Milyen feladatokat fogunk Rád bízni? Tevékenyen részt veszel az operációban és a raktári, valamint ahhoz kapcsolódó minimális adminisztratív feladatok elvégzésében Folyamatos kapcsolattartás vezetőiddel, proaktívan adsz át információkat. Esetenként a társosztályokkal is kommunikálsz A raktár rendezett állapotának biztosítását, felelős raktárkezelését Export küldemények rakodásra történő felkészítését Sérült küldemények kezelését, jegyzőkönyvezésétFolyamataink elsajátítása után a küldemény nyomonkövethetőségének biztosítását, útvonalának kezelését Mikor számítunk Rád? · Hétfőtől- péntekig 17:
00-01:
30között, a törvényileg meghatározott 22.00 helyett, nálunk már 20.00-tól műszakpótlékot adunk Rólunk:
DHL. LOGISZTIKA A KAPCSOLATOK VILÁGÁBAN. A DHL ma a világ vezető logisztikai vállalata. 600 000 munkatársunk a világ több mint 220 országában és területén fáradozik azon, hogy ügyfeleink a határokat átlépve jusson el új piacokra és gyarapítsa vállalkozását. Vagy hogy egyszerűen levelet küldjön a szeretteinek. HOZZUNK VÁLTOZÁST! KÖZÖSEN. Kiválasztási folyamatunk:
Az önéletrajzok áttekintése után a sikeres pályázókat egy telefonos interjúra invitáljuk, ahol a legkardinálisabb kérdéseket átbeszéljük munkaidő, bérezés, pótlékok, ezt követően, ha még mindig érdekel a pozíció, egy személyes interjúra is meghívunk, ahol megismerheted a leendő vezetőidet, a munkaterületet, kötöttségek nélkül felteheted fennmaradó kérdéseid.