Raktári Technikus

Sameday magyarország - Dunaharaszti
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

A szortírozó berendezések karbantartása a folyamatos működőképesség érdekébenA raktári feldolgozáshoz szükséges további berendezések és eszközök beállítása és karbantartása eseti és tervezett jelleggelA felmerülő hibák elhárítása, kiváltó okok vizsgálata és dokumentálásaEgyüttműködés a társosztályokkal és a külső partnerekkelA hatáskörébe tartozó eszközökről és azok működőképességéről naprakész nyilvántartás vezetéseMotiváló juttatási csomagCafeteria:
évi nettó 412.500 ForintSameday Egészségprogram:
magán egészségbiztosításSzakmai fejlődés biztosítása ingyenes angol és Excel kurzusokkalMunkaeszközök:
telefon, laptop, munkaruhaMunkábajárás támogatása:
30 Ft / km, vagy 100% tömegközlekedési bérlet térítésMunkavégzés helyszíne:
DunaharasztiKözépfokú műszaki végzettségTechnikusi tapasztalat preferáltan műszerész- és szervíztechnikusiKiváló írásbeli és verbális kommunikációs készségMegbízható és precíz munkavégzés önállóan és csapatban is