Raktári Munkatárs

Idrinks. hu italkereskedés - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Amennyiben úgy érzed, szívesen dolgoznál egy fiatalos, lendületes csapatban, úgy az alábbi feladatok várnának rád:
Betárolod a beérkező árut a raktárbaA raktáron belül áttárolod szükség esetén az árutA megrendelt árut összekészíted szedőlista alapján.Szükség esetén megrendelt árut kézzel becsomagolod / bedobozolod.Rendben és tisztán tartod a raktáratEllátod az egyéb raktári feladatokat.Elbírsz az áruk súlyával, ami 1 kg és 20 kg között mozog.Betárolod az import raktárunkból kijövő kész árut.Részt veszel a leltár előkészítési folyamataiban. előkészítés, leltározás Barátságos, fiatalos légkör Kedves, segítőkész kollégák Versenyképes, teljesenbejelentett jövedelem Biztos, hosszútávú munkahely Munkavégzés helye:
1097Budapest, Ecseri út 14-16. Próbanap lehetőség Munkaidő:
1 műszakos munkarend, Hétfőtől - Péntekig 7:
45 – 16:
15 között.RugalmasságTerhelhetőségPontos, precíz munkavégzésÖnálló munkavégzésBüntetlen előéletTargonca vezetői engedély 3312, 3324Alkoholos italok, kávék, teák, csokoládék raktározásában szerzet tapasztalat.