Raktári Anyagmozgató

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Raktári anyagmozgató
Partnerünk egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul.
Érdekesnek tűnik mindez?
A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.
Feladatok
A targonca rendeltetésszerű használata, tisztán tartása és karbantartása, a munkavédelmi előírások betartásával;

Alapanyagok, késztermékek kamionokra való le- és felrakodása;

Az áruk szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása és elhelyezése ügyelve arra, hogy a kijelölt raktárhelyekre kerüljenek;

Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos és naprakész vezetéséhez szükséges információk biztosítása;

Általános raktáriteendők ellátása és tisztaság fenntartása.
Követelmények
Érvényes targoncavezetői engedély;

Középfokú végzettség;

Legalább 2 év targoncavezetői tapasztalat;

Előny
A targonca szerkezetének és működési elvének ismerete;

Kiváló targoncavezetői készség;

Debreceni munkavégzés vállalása.
Angol nyelv ismerete;

Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

Szakmai fejlődésilehetőség;

Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;

Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.
Munkavégzés helye
Debrecen