Raktári Adminisztrátor

Mvm optimum zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Bővítjük az MVM Csoport új tagvállalatának, a New Generation Building Solutions Hungary Kft.-nek csapatát. Az NGBSH számos sikeres projekttel maga mögött, egy lendületes, piacvezető, felületfűtés és -hűtés tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó vállalat, mely a fenntarthatóságot és az energiatudatosságot helyezi a középpontba.
Az NGBS Hungary Kft. 'Raktári adminisztrátor' munkatársaként a következő feladatok várnak leendő kollégánkra:
Vállalatirányítási rendszerben a rendelések, a raktárkészlet kezelése
Szállítólevelek kiállítása, bevételezése, javítása
Visszárú kezelése
Kapcsolattartás és ügyintézés a szállítást végző szolgáltatókkal
Vásárlók tájékoztatása
Egyéb adminisztrációs tevékenység elvégzéseMert versenyképes bér mellett egy hosszútávú munkalehetőséget kínálunk stabil munkahelyen.
Munkatársaink számára modern és biztonságos munkaeszközöket biztosítunk.
Kicsi, családias hangulatú cég vagyunk, hátterünk pedig az MVM Csoport, mely garanciát jelent a növekedésre, biztonságra és stabilitásra.
Leendő kollégánkat egy jó csapat, segítőkész munkatársak és befogadó légkör várja.Középfokú végzettség
1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Hatékony kommunikáció, jó együttműködési és problémamegoldó képességVállalatirányítási rendszer ismerete, használata