Raktári Adminisztrátor - Gyál

Hopi hungária logisztikai kft. - Gyáli Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Raktári adminisztrációval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásaA menetlevelek és egyéb fuvardokumentumok ellenőrzése, SAP rendszerben történő rögzítéseKészletnyilvántartás pontos vezetése, leltármodul kezeléseA szükséges adattáblák kitöltéseEKAER rendszerben a szükséges adatok rögzítése, nyomonkövetéseA meghatározott riportok elkészítése és elküldése az elvárt határidőre és minőségbenBetanulási lehetőséget biztosítunk a munkafolyamatokhozStabil vállalati háttér, jó csapatHosszútávú munkalehetőség és fejlődésMunkavégzés helye:
GyálMunkábajárás támogatás 30 Ft/kmAlapbér, teljesítménybér, cafetériaKözépfokú végzettségWindows felhasználói szintű ismeret Word, ExcelGyors reakcióidő, dinamikus munkavégzésJó kommunikációs és problémamegoldó képességPontos, megbízható, alapos munkavégzés3 műszakvállalásaSAP rendszer ismereteSzakmai tapasztalat hasonló munkakörbenEKAER rendszer ismerete