Quality System Engineer

Hays hungary kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Advanced Quality System Engineer
Az Ön új cége
Budapesti partnerünk új vállalati funkcióba keresi Senior Quality System Engineer-t.
Ha van már legalább 3 éves tapasztalatod minőségügyi rendszermérnöki feladatokban és nem okozna gondot az aktív angol nyelvhasználat sem akkor új lehetőségem neked szól! Amire feltétlenül szükséged lesz még a munkakörben az az autóipari rutin!
Feladataid az új pozícióban:
Minőségirányítási rendszerek működtetése és fejlesztése (pl. ISO 9001, IATF 16949)
Minőségügyi dokumentációs rendszer fenntartása és hatékonyságának növelése (pl. munkautasítás, FMEA)
Minőségügyi mutatók monitorozása és riportok készítése
Belső és külső auditok előkészítése, koordinálása (pl. vevői audit, termék vagy folyamatauditok)
Aktív részvétel a termelésben a minőségbiztosítási korrekciós és/vagy megelőző intézkedések bevezetésében
Mire van szükséged a sikerhez:
Legalább 3 éves tapasztalat minőségbiztosítási rendszermérnöki feladatokban
Autóipari rutin
Felsőfokú végzetség
Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás (külföldi szakmai vezetővel való közös munka miatt gyakori angol nyelvhasználat)
Előnyt jelent, ha VDA 6.3/VDA 6.5 vagy IATF auditori tanusítványok közül valamelyikkel/akár többel rendelkezel már!
Mire számíthatsz partnerünktől
Havi cafeteria és éves bónusz
Minőségbiztosítási rendszermérnöki teendőid egy Magyarországi és egy külföldi telephelyre fognak fókuszálni (maximum 1-2 havonta 2-3 napos üzleti utakra számíthatsz)
Központi, kiemelt új funkcióba kerülsz a vállalatnál így szakmailag egy magasabb szintű, felelősségteljes, sokoldalú munkakörben fejlődhetsz tovább
Fejlődésre nyitott vállalati kultúra
Rugalmas munkaidő és nyitottság HO-ra
Családbarát, támogató légkör
Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küld el nekünk önéletrajzod angol nyelven!