Quality Koordinátor

Viapan „dologidő” kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarországon jelen levő HR cég, kiterjedt irodahálózattal:
ez a Viapan Group. A HR szolgáltatások széles spektrumával foglalkozunk és most Quality koordinátor munkatársat keresünk! #weareviapan
Amennyiben egy emberközpontú szervezetben dolgoznál aHR-en belül a minőségirányítás területén éskommunikációs, HR, minőségirányításivagy gazdasági területen mozogsz, akkor érdemes tovább olvasnod!
Milyen kihívások várnak Rád?
A szervezet minőségirányítási rendszerének és folyamatainak kialakításában,bevezetésében, működtetésében és ellenőrzésében leszel fontos láncszem.
Feladataid lesznek:
Szolgáltatási minőséget javító projektek koordinálása
Szolgáltatási és belsős működési folyamataink kialakítása, fejlesztése, a dokumentáció aktualizálása
Folyamatok változásának bevezetése,kollégák támogatásakapcsolattartás a kollégákkal, szervezeti egységekkel
Szervezeti kommunikációban való részvétel
Belső ellenőrzések kialakítása, auditok lebonyolítása, kiértékelése, kollégáknak visszajelzések megfogalmazása
Statisztikák, összefoglalók, prezentációk riportok készítése
Utazási hajlandóság? Igen, de alkalmanként. Ez a munka együtt jár azzal, hogy időnként (kb. havonta2-3-szor) meg kell fordulnod valamelyik kirendeltségünkön (Pécs,Kaposvár,stb.)
Mi ezeket a készségeket és ismereteket tartjuk szükségesnek:
Felsőfokú végzettség:
Kommunikációs, HR,minőségirányítási vagy gazdasági területen
2-3 év szakmai tapasztalat
Kiváló kommunikációs, kapcsolattartási készség és szervezési készségek
Rendszer- és folyamatszemlélet
Proaktív hozzáállás
Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Jó elemzési készség
Jó problémamegoldó készség, rugalmasság
MS Office rendszerek ismerete, aktív használata
B kategóriás jogosítvány
Nem feltétel, de előny:
Tapasztalat a munkaerő kölcsönzésben, közvetítésbenvagy egyéb HR területen
Folyamatmenedzsment alapismeretek
ISO szabvány ismerete
LEAN menedzsment ismeret
Mire számíthatsz nálunk?
Megegyezés szerinti bérezésre
Részben Home Office lehetőségre
Szakmai fejlődési, tanulási lehetőségre
Születésnapi szabadnapra
Évente több - céges rendezvényre, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap
Mi vár még Rád, ha nálunk dolgozol majd?
Korrekt onboarding (online tananyagok, személyes támogatás, képzések)
Inspiráló és támogató vállalati kultúra, ahol a vezetőd a mentorod
Belvárosi, könnyen megközelíthető, jól felszerelt, zsír új iroda
Laza, összetartó, pörgős csapat - akiktől a közös batyus reggeli és a meló utáni bandázás sem áll távol.
Munkavégzés helye:
Budapest I. kerülete
Munkaidő:
Hétfőtől - Péntekig 8:
00 - 16:
30