Quality Engineer M/F/D

Rheinmetall - Veszprém
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Ellenőrzési folyamatok kialakításaBejövő anyagok minőségellenőrzési folyamatainak kialakítása, koordinálásaFolyamat és termék minőségellenőrzési feladatainak koordinálásaKésztermék minőségellenőrzési folyamatainak kialakítása, koordinálásaEllenőrzés eredményeinek dokumentálásaKapcsolattartás a beszállítókkal, beszállítókkal kapcsolatos reklamációk kezeléseKapcsolattartás vevőkkel, vevői reklamációk kezeléseMunkavégzés SAP vállalatirányítási rendszerbenNem megfelelő minőségű termékek és anyagok kezeléseHibák kiértékelésének koordinálásaAz ellenőrzés feljegyzéseinek rögzítése, feldolgozásuk nyomonkövetéseEgyüttműködés a raktár és a termelés munkatársaivalRészvétel a minőségirányítási rendszerek kiépítésébenManagement támogatásaKalibrációs folyamatos kezelése, mérőeszközök használataELVÁRÁSOKÖnállóan, struktúráltan végzi munkájátMegbízhatóJól múködik csapatbanGépészmérnök, villamosmérnök, minőségügyi mérnök vagy bármely vonatkozó szakirányú szakmai képesítés.Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásbanSAP/ QM modulban szerzett tapasztalat előnyRobbanóanyagokkal kapcsolatos munkatapasztalat előnyt jelentNyitott új ötletekre, jól kommunikálLegalább 3 év szakmai tapasztalat a minőségellenőrzés területénMS Office ismeretek Word, ExcelERP tapasztalatAMIT KÍNÁLUNKVersenyképes kompenzációs csomagStabil munkáltatói háttér, hosszú távú karrier lehetőségFejlődési lehetőségDinamikus, támogató munkakörnyezetMunkahelyi - magánéleti egyensúly biztosításaRészvétel egy új üzem létrehozásában, amely egyedülálló zöldmezős beruházás a védelmi iparban.ELÉRHETŐSÉGEKIlletékes kapcsolattartó személy:
Marcel Lappe Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.