Quality Assurance Pharmacist

Randstad hungary kft. - Szeged
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Stabil és folyamatosan fejlődő gyógyszeripari partnerünk csapatába 2-3 év vezetői tapasztalattal rendelkező Quality Assurance Pharmacist kollégát keresünk az újonnan induló és kialakítás alatt lévő gyógyszergyártási tevékenységük fejlesztéséhez és működtetéséhez.
A laboratóriumi szervezet kiépítése, a labor napi munkájának szakmai irányítása
A napi munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök, műszerek biztosítása
Az analitikai módszerek fejlesztése
A minőségellenőrzéssel kapcsolatos eljárások, utasítások készítése
Protokollok, jelentések készítése
Analitikai vizsgálatok vezetése, hibák feltárása, javaslattétel azok megszüntetésére
Minőségellenőrzési oktatások megtartása
Auditokon és hatósági ellenőrzéseken való aktív részvétel
Törzskönyvi adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása.
Elvárások / Requirements
Felsőfokú releváns végzettség
Gyógyszeripari standardok naprakész ismerete
2-3 év vezetői tapasztalat
Mérési folyamatokban szerzett rutin, nagy műszeres analitikai ismeret
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Kiváló szervező és problémamegoldó képesség, határidők pontos tartása

Amit nyújtunk / Benefits
Modern irodai és laboratóriumi környezet
Béren felüli juttatások, prémium
Rugalmas munkaidő
Képzési lehetőségek
Sportolási kedvezmények