Python Oktató (Távmunka) Állás Otthon

Prooktatás bt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A Prooktatás csapata Python programnyelv oktatására keres olyan tapasztalt fejlesztőt, aki szívesen megosztaná tudását lelkes kezdőkkel is.
Ez egy másodállás, heti 2 hétköznap esténként VAGY hetente egyszer, szombaton (délelőtt és délután).
Jelenleg szinte kizárólag online oktatunk, így a munka is full remote!
A programozás területén is korrekt, magas bérezést kínálunk, több éves oktatási tapasztalatainkat, és végül ügyes, lelkes diákokat akiket előzetesen egy készségfelmérő teszttel szigorúan megszűrünk.
Az oktatói álláshoz tartozó elvárások:
Tapasztalt programozó, fejlesztő Python program nyelven
Legyél igényes a munkádra, készülj fel az órákra
Legyél türelmes a diákokkal (mert senki sem úgy születik, hogy egyből jó programozó)
Szívesen megosztod a legjobb tudásod másokkal
Oktatói tapasztalat előny, de nem szükséges.
Továbbá előnyt jelent, de nem feltétel:
PySide 6

PyQt

Numpy

Blender

Pandas

Adat Vizualizáció - Plotly, Matplotlib

ETL/ELT ismerete.
Érdeklődni, jelentkezni a "
gombra kattintva lehet.