Purchasing Clerk Áruátvevő

Budapart barbus kft. radisson hotel - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Van érzéked a részletekhez, szervezett vagy, és a beszerzés területén képes vagy a mindennapok gördülékeny lebonyolítására, hogy minden zökkenőmentesen működjön? A Radisson BudaPart Hotelnél pont ilyen kollégát keresünk Purchasing Clerk Beszerző/Áruátvevő pozícióba!Ha szeretnél része lenni egy lelkes csapatnak, amely magas színvonalú szolgáltatást nyújt vendégeinek, akkor ez az állás lehetőséget kínál számodra a szakmai fejlődésre és a szállodaipar izgalmas világába való belépésre. FeladatokEgyüttműködés minden részleggel a napi operatív beszerzési folyamatokbanAktív kommunikáció a beszállítókkal, az árak és feltételek tárgyalása soránRendelések lebonyolításaÁruk átvételének koordinálásaKészletezés felügyeleteAz áruk átadása a megfelelő részlegeknekHavi leltárakban való részvételAz összes tranzakció és leltár feldolgozása az ERP-rendszerünkbenSzoros együttműködés a könyvelői csapattal a számlák, a kifizetések kezelése és a pontos havi eredmények előállítása érdekébenKedvezményes áraka csapattagjainkés családtagjaik számára, utazások és a szállodáinkban való tartózkodás soránIngyenes munkahelyi étkezésNemzetközi munkakörnyezetMegbízható szállodalánc, amely hozzájárul a közös értékekhez, egy jobb jövőhöz és egy fenntartható bolygóhozRendszerszemlélet, precizitás és pontos dokumentáció vezetéseJó kommunikációs és problémamegoldó készségRugalmasság és alkalmazkodóképességCsapatjátékos hozzáállás és a kitűzött célokra való fókuszálásElhivatott, elkötelezett vagy, aki hosszú távra tervezAlapfokú angol nyelvtudásVendéglátói akár szállodai illetve beszerzési / raktározási tapasztalat