Pultos / Gyorséttermi Kiszolgáló

Stemp-food kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

XI. kerületi Allee Bevásárlóközpontokba, melegkonyhás éttermünkbe, tapasztalattal rendelkező Pultost kollégát keresünk hosszú távra. -Vendégek udvarias kiszolgálása, kommunikálása. -A hűtő és a pult töltése, csapatban való munka. -A konyhával és az üzletvezetővel való együttműködés. -Elegendő evőeszköz, és tálca biztosítása a kiszolgáló pultnál. -Információ nyújtás a vendégek számára, az ételekkel kapcsolatban. -A fizetést a személyes találkozón szeretnénk megbeszélni. Megbízható, versenyképes, stabil bérezésstabil háttér, hosszútávú munkalehetőség, rugalmasságkulturált, jó munkakörülményekfiatalos csapat, családias hangulatszakmai fejlődési lehetőségNincs éjszakába nyúló munkavégzés és nálunk az ünnepnapokat is a családoddal töltheted. Vonzó fizetéssel és juttatási csomaggal jutalmazzuk dolgozóink odaadását. Rugalmas munkaidő, és munkarend, akár fél műszak. Stabilfizetőképes háttér. Étkezésbiztosítása. Modern, fiatalos éttermi környezetet-Munkádra és ön magadra igényes és megbízható legyél. -Alapjábavéve 12 -órás munkarend, de megoldható a fél naposműszak is. -Gasztronómia szeretete, felelősségteljes, precíz munkavégzés-Kreativitás, jó csapat munka-Pontosság, ésszavahihetőség. -Lehetsz lelkes pályakezdő vagy tapasztalt vendéglátós, mi várunk szeretettel. -Fiatalos, lendületes, munkájára igényes, hosszútávba gondolkodó. -Mindenképpen előny, ha már valamilyen tapasztalattal rendelkezel a vendéglátás terén. -Legyél rugalmas, kultúrált, ápolt, tiszta megjelenésű, pontos, és önálló.