Pultos Gh-1429

Talentis group zrt. - Veszprém
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Önállóan előkészül a nyitásra, árut vételez, hoz a raktárból, feltölti a készleteket, elrendezi azt a vendégtérben, fokozott esztétikai, higiéniai és ergonometriai feltételek alapján
Ételkiszolgálás ügyében kapcsolatot tart a konyhával
Köteles munkaterületét folyamatosan tisztán, vendégfogadásra kész állapotban tartani
Kezeli a Hostware F&
B programját, nyugtaadási és aláírattatási kötelezettséggel rendelkezik
Előkészítő, befejező és háttérmunkát végez
Segít az üzlet általános rendjének kialakításában és folyamatosan rendben tartja azt
Folyamatos rendet tart a söntésben, az italraktárban és a fogyóeszköz raktárban
Segít az áruk mozgatásában, raktározásában, részt vesz a leltározás előkészítésében
Söntésben napi standot készít.Képzések, fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak rád
Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül próbaidő után
Kiváló munkavégzés esetén, további munkalehetőség valamelyik Magyarországi szállodánkbanFelhasználói szintű számítógépes ismeretek
Szakirányú végezettség, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Vendégcentrikus hozzáállásSzálloda/vendéglátóiparban szerzett végzettség és tapasztalat
Angol és/vagy német nyelvtudás
Gépjárművezetői engedély