Pultos, Eladó, Juice Gyártó

Retek művek kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A legfontosabb:
Juice bárunk napi működésének biztosítása, a vendégeink magas szintű, udvarias és kedves kiszolgálása.Juice gyártás:
azaz, zöldség és gyümölcsök pucolása, darabolása, előkészítése és receptúrák szerint feldolgozása:
juiceolás, turmixolás, palackozás, kézbe adás;
-.Napi pénzkezelés és elszámolásAz előírt tisztasági szabályok biztosításaHáttérmunkák kezelése:
rendelések leadása, számlák rendezése, Excell táblázatok kezelése.Pörgős, vidám légkör, jó környezetben, természetes alapanyagok között,kihívásokkal és kreativitással fűszerezett munka, monotonitás nélkül,bejelentett bér, stabil fizetés,lehetőség magasabb pozicíóra!Precíz munkavégzés, önállóan és csapatbanMinimum 1 év, lehetőleg hasonló munkakörben szerzett tapasztalatLégy energikus, talpraesett, tanulni vágyó és szeresd a pörgéstBeszélj annyira angolul, ami a napi eladási munkához szükséges.Ha kiemelkedő vagy a következőkben:
szervezés, helyzetfelismerés, probléma megoldás, empátiaVendég - és személyközpontú gondolkodásmód:
vidám természet, jó kommunikációs képességExcell és Google Drive ismeretekÉrdeklődés a tudatos és egészséges életforma iránt, ittál már zöld juicet és szereted is: