Pultos / Barista Kézműves Pékségben

Duplaw kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Budán, a Németvölgyi úton áll a Villa Bagetelle épülete, melynek alsó szintjén működő kézműves pékségünkbe keressük újmunkatársunkat hosszú távra teljes munkaidőben.A csapat részeként napi feladatod lesz saját készítésű pék, cukrász és hidegkonyhai készítmények értékesítése, aktív ajánlása, vendégekkel való kapcsolattartás, kasszakezelés, barista feladatok, árufeltöltés, árukezelés, HACCP előírások követése, ültető terület rendben tartása, mosogatás, takarítás.100%-ban bejelentett állás, gyönyörű kert, barátságos közeg és csodás termékek várnak rád.Ha csatlakozol hozzánk, akkor mi biztosítjuk számodraa tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést;
Egy pénzügyileg erős,stabil háttérrel rendelkező cégetmunkanapjaidon ebédetkiváló minőségű termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőségetegy dinamikus, fiatalos csapatot, közösségetrendszeres csapatépítő eseményeketés egy támogató közeget fejlődési lehetőséggel.Ha úgy érzed,hogyszeretnélprémiumminőségű, főként saját készítésű termékekkel dolgoznicsapatjátékosvagy és szívesen részt vennél egy rutinos csapat és egypörgős, közkedvelt pékség-kávézó mindennapi életébenrugalmasan bevethető vagy a kávékészítéstől a kasszán át a mosogatásigaz ülő munka helyett a mozgalmasságot keresedszívesen tanulszújdolgokat,nyitottvagy és szereted a „próbáljuk meg!” mondatotszeretsz emberekkel foglalkozni, kisugárzásoddal,pozitív hozzáállásoddal, közvetlen ésudvariasmagatartásoddal hozzájárulnáltörzsvendégeinkelégedettségének megtartásáhozaktívanrészt tudsz vállalni a mindennapi teendőkbenakkor biztosan szeretnénk veled találkozni és személyesen is megismerni.Jelentkezésed elbírálásánál előny lehet, ha van:
Vendéglátós tapasztalatodeladói tapasztalatodbeszélsz angolul