Promo Van Driver

Myk partner kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Beta Hungary Kft. termékeinek aktív bemutatása a Végfelhasználók és Partnerek körében a vállalati bemutató furgon használatávalPartnerek és Végfelhasználók látogatása az ország egész területénLátogatások leszervezése, heti túraterv készítése és lebonyolítása a Területi képviselőkkel, a marketing osztállyal és a Partnerekkel együttműködveRendelések, igények összegzése és továbbítása Partnereink feléKorábbi látogatások és érdeklődések lekövetéseHeti riport készítése napi szinten, illetve látogatásonként vezetve, beszámolás a Kereskedelmi igazgató és az Ügyvezető feléA cég termékeinek teljes körű bemutatása, értékesítési érvek ismertetése, SZAKMAI tanácsadásÁllandó, szoros kapcsolattartás Partnereinkkel és kollégáinkkal, szóban és írásban egyarántPiaci információk összegzése, változások követése, dokumentálásaTermékbemutatók tartása rendezvényeken, szakmai és nyílt napokonA bemutató furgon állapotának felügyelete, állandó tisztán tartásaVersenyképes jövedelemTeljesítményen alapuló juttatásÖsszetartó, lendületes, dinamikus csapatSzakmai fejlődés lehetőségeStabil, nemzetközi háttérKiváló kommunikációs és tárgyalási készségA vezetés, illetve a hosszú túrautak szeretete munkavégzés az ország egész területénBeta Road Show:
heti 1-2 alkalommal vidéki, önálló, „ott alvós” körutakMobil, független, önálló munkavégzés, a saját tevékenység megszervezésének készségeFelhasználó szintű számítógépes ismeretek elsősorban Excel és Outlook levelezésMűszaki háttér pl. gépésztechnikus, autószerelőB kategóriás jogosítványTerhelhetőség, sikerorientált, optimista személyiségPro-aktivitás, önálló gondolkodásFelelősségtudat, rugalmasság, megbízhatóságMűszaki végzettség vagy szerviz tapasztalat személyautó és/vagy tgk.Hasonló, önálló munkakörben szerzett tapasztalatTerületi értékesítési tapasztalat bármilyen műszaki területenKommunikációs szintű angol nyelvtudás olasz anyavállalatnál történő betanulás és további termék tréningek okánA bemutató furgon Iveco Daily biztonságos tárolásának biztosítása munkaidőn kívül