Projetktmenedzser Projekt Asszisztens

Xeropan - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

A Xeropan és a KRÉTA együttműködésének eredményeként létrejött a Xeropan:
Idegennyelvi Felkészítő Modul IFM. Ez egy angol és német nyelv fejlesztését egyéni tanulásként támogató eszköz, mely egy modern felületen, játékos, érdekes feladatok segítségével biztosítja a nyelvi kompetenciák fejlődését. A Modul részét képezi egy, a tanárok számára kialakított platform az IFM Tanári Felület is, mely a nyelvi feladatok kezelésében keresés, kiosztás stb., a tanulók által végzett tevékenységek ellenőrzésében, koordinálásban nyújt segítséget.A csapatunk bővítésére keresünk egy motivált és dinamikus Projekt Asszisztenst Projetktmenedzsert, aki aktívan részt vesz a KRÉTA IFM rendszer népszerűsítésében.Feladatok:
Képzések koordinációja:
Vállalja a tankerület számára szervezett országos képzések szervezését, beleértve a tanárok meghívását, a helyszín megszervezését, az előadók megbízását, szállásfoglalást stb.Tanárokkal való kapcsolattartás:
Hatékony e-mail levelezés a tanárokkal, friss információk megosztása, online képzések szervezése és a Xeropan KRÉTA IFM-mel kapcsolatos információk biztosítása.Kiállításokon való részvétel szervezések:
Oktatási kiállításokon való részvételünk megszervezése, beleértve a logisztikai előkészületeket és a helyszínfoglalásokat.Projekttervezés:
Átfogó terjesztési projekttervek kidolgozása és végrehajtásának felügyelete, biztosítva, hogy üzenetünk eljusson a célközönséghez.Határidőmenedzsment:
A határidők szigorú betartása minden projekt és kezdeményezés esetében.PR összekötő:
Együttműködik a PR-ügynökségekkel a sajtóközlemények ötletelésében és kidolgozásában, segítve a koncepciótól a közzétett cikkig tartó utat.Versenyképes fizetés tapasztalatodnak és tudásodnak megfelelően, előrelépési lehetőség éventeotthonról végezheted a munkádategy olyan munkád lesz, ahol számít amit csinálsz, milliók életére lesz kihatással és értéket teremthetsz.Rugalmas munkaidő, mert tudjuk, hogy nem csak a munkahelyen, hanem azon kívül is vannak fontos dolgaid.Magas szintű professzionális környezet, sok-sok lehetőséggel arra, hogy tanulj és kipróbáld magad izgalmas projektekbenvalós felelősség és lehetőség arra, hogy kipróbáld az ötleteidetszületésnapok alkalmával free holidaykutyabarát munkahely vagyunk, hozd bátran a MorzsitKépes szoros határidők alatt dolgozni és egyszerre több projektet kezelni.Legalább 3 éves tapasztalatKiváló kommunikációs és szervezési készségekProaktivitás és képesség önálló munkavégzésreKépesség a határidők szigorú betartásáraOktatásban vagy köznevelésben szerzett tapasztalat