Projektvezető It És Rendszerintegrációs Terület

Qlm development center kft. - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Párhuzamosan több projekt teljes körű menedzselése, projektek nyomon követése, riportok készítése az aktuális státuszról, szoros együttműködés az ügyféllel, a társterületekkel és az alvállalkozókkal, projekt költségek, erőforrás ráfordítások és projekt terjedelem folyamatos kontrollálása, szükség esetén beavatkozás, kockázatok kezelése és kockázat csökkentő vagy elkerülő tervek kidolgozása és végrehajtása, projekt kontrolling, szükség szerint alvállalkozói szerződések előkészítése és menedzselése. Biztosítjuk számodra a technikai feltételeket, hogy az iroda helyett otthon is dolgozhass – akár heti 3-4 napot, személyesen ismerheted meg a legmodernebb automata logisztikai technológiákat, lehetőséget biztosítunk folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére, a szakmai teljesítmény mögött minden esetben valódi összetartás, jó hangulatú, támogató csapat áll, mely fontos érték a cégnél, sokrétű, izgalmas munkakör, melyben önállóan és csapatban is kiteljesedhetsz, ehhez a munkakörhöz vállalati autót is biztosítunk, nálunk szabadságot kapsz a munkában, megbízunk Benned, úgy dolgozol, ahogy szerinted a leghatékonyabb. Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki és/vagy IT területen, minimum 5-10 éves projektvezetői, preferáltan minimum 3 éves műszaki/IT projektvezetési tapasztalat összetett beruházások terén, agilis, önálló személyiség, aki a csapatmunkában is jól érzi magát, proaktív hozzáállás feladatmegoldás, problémamegoldás és kockázatkezelés területén, jó emberismeret és kiemelkedő kommunikációs készség, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyarát, pontos, precíz munkavégzés, Microsoft Office alapos ismerete Excel magabiztos használata, B kategóriás jogosítvány. Microsoft project, Jira ticketing, egyéb rendszerek ismerete.