Projektvezető/Főépítésvezető

Zafír építő kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Projektvezető/főépítésvezető
A Zafír Építő Kft. ladánybenei székhelyű gazdasági társaság.
Fő tevékenységi körünk szerteágazó építőipari tevékenységekhez köthető.
Cégünk több évtizedes tapasztalattal gyakorlott mély- és magasépítés területén, építési terület előkészítésében, valamint közúti árufuvarozásban egyaránt.
Mobilitásunknak és szakértelmünknek köszönhetően számtalan sikeres projekt áll a hátunk mögött.
Jövőbeni munkák sikeres kivitelezése érdekében keressünk projektvezető/főépítésvezető munkatársakat.
Feladatok:
Építési projektek előkészítésének irányítása
Építésvezetők koordinálása
Építési folyamatok irányítása
Kalkulációk, kimutatások készítésének koordinálása
Alvállalkozók koordinálása, teljesítések összesítése
Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök)
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS office, AutoCAD)
B kategóriás jogosítvány
Azonos munkakörben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
Munkavégzés helye:
Budapest, Pest, Bács, Csongrád megye
Amit kínálunk:
Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamok révén
Stabil irodai és technológia háttér
Hosszútávú munkalehetőség
Gépjármű biztosítása munkavégzéshez
Céges telefon, laptop biztosítása
Alapbéren felüli juttatás
Fényképes önéletrajt csatolásával, a tárgymezőben kérem feltüntetni „projekt vezető munkatárs”