Projektmérnök – Technical Engineer

Procter&gamble/hyginett kft. gyöngyös - Heves Megye
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

A projekt műszaki elvárásainak meghatározásaEgyüttműködés külsős gépgyártókkal, egyéb termelési részlegekkel és további P&
G gyárakkal a legjobb mérnöki megoldások megalkotása érdekébenÚj gyártósorok tervezése és fejlesztése a beszállítókkal együttműködve, 3D-s látványtervek ellenőrzéseÚj gyártósorok műszaki megfelelőségének ellenőrzése szabványok és követelmények alapjánÁtvételi tesztek kidolgozása és lebonyolítása a beszállítóktól vásárolt berendezéseken, üzembe helyezésA gyártási folyamatok fejlesztése Kihívást jelentő mérnöki feladatok előrelépési lehetőséggel, felelősségi körrel az első naptól kezdve,Határozatlan idejű munkaszerződés,Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag,Kiemelt Cafetéria,13. Havi munkabér,Kiemelt lakhatási támogatás,Munkába járás támogatása nettó 42 Ft/km saját gépjármű esetén, Folyamatos egészségügyi ellátás, munkavállalói támogató program,Ingyenes konditerem, sportpálya, használat, sportklubok,Modern munkaeszközök laptop, telefon,Támogatott étkezés, ingyenes kávéApasági célú fizetett távollét,Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés,Céges részvényprogram, önkéntes nyugdíjpénztár,P&
G termék vásárlási lehetőség gyárunk területénBefejezett felsőfokú egyetemi/főiskolai műszaki végzettség:
műszaki menedzser, projekt-, gépész-, anyag-, műanyagipari-, mechatronikai-, villamos-, környezet-, bio-, élelmiszer-, vegyész-, és minőségügyi-, ipari formatervező mérnök stb…Pályakezdő, frissdiplomás és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is várunkKommunikációképes az angol és a magyar nyelvtudásodszóban és írásbanJó csapatjátékos vagy és nem okoz gondot az önálló munkavégzés semErős vezetői és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezelProblémamegoldó készség, rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és rugalmasság jellemezUtazási hajlandóság hazai és külföldiNémet nyelvtudásAutomata gyártósorok tervezésében, karbantartásában vagy üzemeltetésében szerzett tapasztalatAutomatizálási projektek által szerzett tapasztalat