Projektmenedzser

Melon hr technology kft. - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Az Optimaze Consulting Kft.-nél Robotizált Folyamatautomatizációs (RPA) és Generatív Mesterséges Intelligencia-alapú szolgáltatásokkal támogatjuk kis-, közép-, és nagyvállalatok digitális transzformációját. Az RPA piacvezető szoftvergyártó UiPath Partnereként gondoskodunk az üzleti folyamatok automatizálásának teljes életciklusáról, a lehetőségek felkutatásától, egészen az üzemeltetésig. Szoftverrobotos megoldásainkkal fokozzuk Ügyfeleink szervezeti hatékonyságát, időt és pénzt takarítunk meg, csökkentjük a hibaarányt, mellyel növeljük a dolgozók és az ügyfelek elégedettségét. Ezen tevékenységünkhöz keressük dinamikus, kreatív, céltudatos és eredményorientált projektmenedzser kollégánkat!
Feladatok
Projekt scope definiálása, projekt eredmény termékeinek és leszállítandóinak meghatározása
Projektfeladatok tervezése, erőforrások és határidő meghatározása
Projekt előrehaladás monitorozása és riportálása
Költségvetés tervezése és nyomon követése
Projektcsapat vezetése és motiválása
Projektzárás és üzemeltetésre átadás, üzemeltetési folyamatok kialakítása
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
IT projektek vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
Projekttervezésben, újratervezésben és projektvezetési módszertanokban való jártasság
Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
Rugalmasság, kreativitás
Határozott, céltudatos és eredményorientált hozzáállás
Problémamegoldó attitűd
Kiváló kommunikációs képesség
Előnyök
Robotizált Folyamatautomatizáció (RPA) vagy Mesterséges Intelligencia (AI) projektekben való jártasság
Szakmai certifikáció
B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
Egyedi projektek
Izgalmas kihívások
A szakmai tudás és kreativitás használata a mindennapi munka során
Dinamikus, jó hangulatú csapat
Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 2nap HO)
Csapatépítő rendezvények
Versenyképes bérezés
Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye
Magyarország, 1095 Budapest