Projektmenedzser

Országos kórházi főigazgatóság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A kijelölt projekt szabályszerű és terv szerinti megvalósításának koordinációja, irányítása, operatív működtetése a vonatkozó előírások, szerződések, jogszabályok és útmutatók előírásainak figyelembevételével;
A projekt megvalósításhoz szükséges adminisztratív koordinációs feladatok irányítása, ellenőrzése;
A projektben szükséges közbeszerzések megvalósításának koordinálása;
A projektmegvalósításhozszükséges humán erőforrások megtervezése illetve azok rendelkezésre állásának/beszerzésének biztosítása;
A projekt szakmai, pénzügyi, adminisztratív végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, a projekt szabályos megvalósításának érdekében, szükség esetén beavatkozás;
Projektteam irányítása;
Projektcélok, indikátorok teljesülésének ellenőrzése és nyomonkövetése;
Beszámolók határidőre történő és megfelelő tartalmú elkészíttetése, összeállításának koordinálása, ellenőrzése;
A projekt megvalósításával összefüggő dokumentumok ellenőrzése, pályázati kiírásban, Támogatói Okiratban és annak mellékleteiben meghatározott kritériumok szerinti összeállítása, megfelelősségének vizsgálata;
Változásbejelentések, szerződésmódosítási kérelmek előkészítése, benyújtása a Támogató felé;
Együttműködés, kapcsolattartás a projekt megvalósításában közreműködő munkatársakkal, az OKFŐ belső szakmai szervezeti egységeivel, illetve a külső szakmai partnerekkel, Irányító Hatósággal;
Egyéb a projekt végrehajtásához kapcsolódó jelentések, adatszolgáltatási tevékenységek összeállításának, koordinálása, ellenőrzése;
A projektet érintő belső- és külső ellenőrzések koordinálása;
A projekt mindenkori képviselete ágazati egyeztetéseken, rendezvényeken, előadásokon, konferenciákon;
A projekt megvalósításátveszélyeztető kockázatok megfelelő időben történő jelzése, valamint javaslatok kidolgozása/kidolgoztatása a kockázatok megoldására munkaköre erejéig.Jogviszony:
Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. tv. rendelkezése szerint, 3 hónapos próbaidő kikötésével. Munkavégzés helye:
1027 Budapest, Csalogány utca 47-49. Amit az OKFŐ kínál:
stabil munkahely, kiváló csapatszellem, nyitott légkör, dinamikus környezet.Felsőfokú végzettséglegalább 3 éves uniós társfinanszírozással megvalósuló projekt vonatkozásában szerzett projektmenedzseri tapasztalat;
Felhasználói szintű MS Office ismeret irodai alkalmazások.Közgazdasági vagy menedzsment szakirányú felsőfokú végzettség;
Több éves beruházásokkalés/vagy informatikai fejlesztésekkel kapcsolatos kiemelt projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat;
Központi költségvetési szervnél, 3 Mrd Ft feletti összköltségű projekt megvalósításában szerzett tapasztalat;
MS Project szoftver ismerete;
B kategóriás jogosítvány;
A feladatkör betöltéséhez szükséges személyes jellemzők:
határozott fellépés, mely kiváló kommunikációs képességgel párosul;
Agilitás;
Felelősségteljes proaktív munkavégzés;
Önállóságra való igény;
Etikus magatartás;
Pontosság, precizitás;
Teherbírás;
Jó szervező-, kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség;
Stressz-tűrő képesség éshatékony időgazdálkodás;
Logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség;
Szakmai igényesség;
Megbízhatóság. Feltételek:
Magyar állampolgárság;
Cselekvőképesség;
Büntetlen előélet.