Projektmenedzser - Katonai Járművek

Rheinmetall - Zalaegerszeg
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Különböző méretű és összetettségű katonai járműfejlesztési projektek vagy programok vezetése, tervezése, irányítása és dokumentálása, valamint a szükséges tevékenységek elvégzése a projekt valamennyi fázisábanAz egyes interdiszciplináris projektcsapatok és külső partnerek koordinálásaA stratégiai programcélok és a szerződésnek megfelelő végrehajtás biztosítása műszaki, pénzügyi és ütemezési szempontbólIntegrált projektirányítás, beleértve a feladatirányítást, az előrehaladás mérését és a jelentéstételtA projekt és a fejlesztés állapotáról szóló jelentések elkészítése az ügyfelek és a vezetőség számáraHatékony kockázat- és követeléskezelés megvalósításaAz ajánlattételi folyamat és az értékesítési csapatok támogatása az új fejlesztési projektek megszerzéséhezWHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVEGépészmérnöki, ipari mérnöki vagy hasonló szakirányú tanulmányok terén szerzett felsőfokú végzettségMátrixszervezetben szerzett vezetői tapasztalatMultiprojekt menedzsmentben szerzett tapasztalatElőnyt jelent az IPMA B szintnek megfelelő vagy azzal összehasonlítható tanúsítvány megléteTovábbi előny a műszaki rendszerek széleskörű ismerete és az iparágon belüli tapasztalatJó angol nyelvtudás írásban és szóban, német nyelvtudás előnyt jelentErős kommunikációs és meggyőzőképesség, valamint csapatorientáltságUtazási hajlandóságWHAT WE OFFER YOUVersenyképes juttatási csomagKreatív és dinamikus munkakörnyezetRugalmas munkaidő-modellekA munka és a magánélet egyensúlyának biztosításaInnovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövője érdekébenCONTACT INFORMATIONIlletékes kapcsolattartó személy:
Marcel Lappe Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.