Projektmenedzser Építész, Építőmérnök Végzettség

Raw development kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A projektek végrehajtásába bevont kollégák átfogó irányításaProjektekhez kapcsolódó megrendelések kommunikációjának kezeléseProjektek operatív végrehajtása, projekt menedzsment feladatok elvégzése, projekt csapat koordinálásaA projektekhez kapcsolódó, szervezeti pénzügyi koordináció, profitabilitás biztosítása az egyes projektek szintjénKapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítéseProjekt végrehajtáshoz kapcsolódó minőségirányítási rendszer szisztematikus alkalmazásának biztosítása az egyes projektek szintjénRiportálás az üzletág vezetője feléEnergikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégákSzakmai fejlődést inspiráló környezetEgyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvételVersenyképes fizetésJó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiségStabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmódMás emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállásÖnálló munkavégzés, döntéshozatali képességStrukturált gondolkodásmód, rendszerszemléletStabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény Végzettség Egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök diploma„B” kategóriás jogosítványFolyékony Angol nyelvtudás előny