Projektkoordinátor

Mathias corvinus collegium alapítvány - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az Intézet főbb projektjeinek előkészítése, megvalósításaKutatási feladatok elvégzése a kutatási vezető koordinálásávalAz Intézet szakmai profiljának erősítése háttéranyagok, elemzések, szakmai összefoglalók, publikációkRendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátásaVendégoktatók akadémiai tevékenységének szakmai támogatásaKülföldi delegációs utak szakmai előkészítése, szervezési feladatok ellátásaNémetországból érkező csoportok programtervezéseKapcsolattartás külföldi partnerszervezetekkel, akadémiai, média és egyéb személyekkel, valamint az MCC belső szervezeti egységeivel és vidéki központjaivalSzakmai fejlődési lehetőségLendületes, innovatív csapatHosszú távú munkalehetőség Munkavégzés helyeBudapest, XI. kerületFelsőfokú végzettségHasonló területen szerzett 2 év tapasztalatFelsőfokú, aktív német nyelvtudásMS Office felhasználói szintű ismereteJó szervező készség, proaktivitásJó problémamegoldó képesség, rugalmasságJó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, kreatív gondolkodásNémetországban vagy német szervezetnél szerzett munkatapasztalatNemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalatTovábbi idegen nyelvek ismereteB kategóriás jogosítványMunkavégzés, szerződési feltételekTeljes munkaidő heti 40 óra, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatásHatározatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével