Projektirányító

Petrolszolg kft. - Algyő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Petrolszolg Kft. / Mérnökség, műszaki irányítás / US mérnökség / US projektirányítás szervezete munkatársat keres a következő munkakörbe:
Munkavégzés helye:
Algyő
Feladatok:
A MOL Nyrt. KT magyarországi földfelszíni technológiáin folyamatos karbantartás szervezési és irányítási feladatok végrehajtása, a megrendelő igényeinek és a MOL csoportos elvárások alapján.
A megrendelő számára nyújtott szolgáltatások műszaki és pénzügyi koordinálása az érvényes szabályzatok szerint.
Keretszerződésekből történő eseti lehívások kezelése.
Teljesítésigazolások készítése, kiadása. A hozzá tartozó megrendelések önálló lebonyolítása, a megrendelői oldallal történő folyamatos kommunikáció.
Munkaterület átadások, műszaki átadások lebonyolítása önállóan.
Együttműködés társszervezetekkel és szakhatóságokkal.
Árajánlatok bekérése, árajánlatok készítése és kiértékelése.
Mini tenderek lebonyolítása.
A pozíció betöltéséhez szükséges:
Legalább villamos középfokú végzettség
Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
Önálló munkavégzés
Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban)
B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent a kiválasztás során:
Felsőfokú végzettség
Olajiparban szerzett gyakorlat
Projektmenedzselési tapasztalat
Felelős műszaki vezető/műszaki ellenőri jogosítványok
Bányahatósági, tűzvédelmi szakvizsgák
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Rb.-s végzettség (kezelői, vezetői)
Amit kínálunk:
Az alapbéren kívüli juttatások:
Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg,13. havi karácsonyi jutalom
Munkába járási támogatás, albérlettámogatás
Stabil hátterű, több, mint 29éves múlttal rendelkező, folyamatosan bővülő vállalat
Kiemelkedően jó munkahelyi légkör
Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőség