Projektfejlesztő Jogi Munkatárs

Electron holding zrt. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Projektfejlesztési igazgatóság jogi támogatásaIngatlan adásvételi, bérleti- és földhasználati szerződések előkészítéseIngatlan szerződésekhez kapcsolódó folyamatok koordinálásaKapcsolattartás földtulajdonosokkal, villamos elosztóval, rendszerirányítóvalIngatlanjogi ügyek kezeléseErőművek engedélyeztetéseHálózati csatlakozásokkal kapcsolatos ügyintézésAdatszolgáltatásban való közreműködésRiportok készítése, döntéstámogatásTársosztályokkal való együttműködésMegújuló energetikai projektekFejlődési- és karrier lehetőségTartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munkaFiatalos csapat, jó munkakörülményekJogász vagy jogi asszisztensi végzettség1-3 év ingatlanjog területen szerzett tapasztalatKommunikációképes angol nyelvtudás„B” kategóriás jogosítványKiváló tárgyalóképesség és kommunikációs készségPrecizitás, megbízhatóságÖnálló munkavégzésEnergiaszektorban való jártasság