Projektasszisztens

Semmelweis egyetem létesítményfejlesztési és-üzemeltetési igazgatóság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A Semmelweis Egyetem Beruházási Főosztály ingatlan fejlesztésekkel kapcsolatos, napi szintű adminisztrációs feladatainak ellátása:
A projektekkel kapcsolatos információk, dokumentumok kezelése.Prezentációk összeállítása, táblázatkezelés és adatbáziskezelés.Beszámolók és jelentések készítése, információk begyűjtése.EU-s projektek dokumentálásában való részvétel.A beszerzési, tervezési, kivitelezési folyamatok kapcsán átfogó építési projektmenedzsment szakmai és adminisztratív támogatás nyújtása. A projektvezető irányítása mellett kisebb, egyszerűbb projekt részfeladatok teljesítése és adminisztrálása.A beruházási projektekben meghatározott feladatok végrehajtása, a projekt végeredményének előállításához szükséges tevékenységek, erőforrások irányítása, felügyelete a jogszabályokban és a Semmelweis Egyetem szabályzatainak megfelelően.Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Nagy múltú egyetem, stabil munkahely;
Kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel;
Irodai munkarend, péntek14.00-ig, jelenléti munkavégzéssel;
Jó hangulatú közösség;
Dinamikus csapat;
Versenyképes fizetés és juttatások;
Cafeteria SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség;
Családbarát munkahely vagyunk:
Ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk;
Háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára;
Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport;
Saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára;
Mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk;
Középfokú végzettség és/vagy egyéb műszaki végzettség;
Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;
MsOffice felhasználói szintű ismerete;
Pontosság, határidők tartása, megbízhatóság;
Csapatmunkára való készség;
Proaktivitás, asszertivitás és rugalmasság;
Felsőfokú végzettség;
1-3 év projekt, vagy építőipari munkatapasztalat;
Gyors és gépírói készség;
O365 felhasználói ismerete;