Projekt Toborzó

Trenkwalder kft - Szolnok
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Projekt toborzóként a teljes kiválasztási folyamatot te fogod menedzselni
Munkaidőd jelentős részét a kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, valamint a munkavállalókkal való kommunikáció teszi ki
Belső és külső adatbázisokat fogsz használni, hogy az adott pozícióra a legmegfelelőbb jelöltet találd meg
Gyakran látogatod ügyfeleinket, ahol a jelöltek számára tájékoztatást adsz a rájuk váró feladatokról
Elvárások / Requirements
Minimum középfokú végzettség
1-2 éves toborzási tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Kiemelkedő kommunikációs készség, amire a napi feladataid épülnek
Proaktivitásodat és önállóságodat hasznosítani fogod a projektjeink során
B kategóriás jogosítványodra szükséged lesz
Amit nyújtunk / Benefits
Nemzetközi, piacvezető vállalat tagja lehetsz (mégsem klasszikus Multiként működünk)
Teljeskörű juttatási csomagban részesülhetsz (fix alapbér, teljesítményalapú jutalék, cafeteria)
Tagja lehetsz egy fiatalos, tanulni vágyó csapatnak, ahol lehetőséget nyújtunk a fejlődésre és szakmai előrelépésre (házon belüli karrierlehetőség)
Modern munkavégzési eszközöket használhatsz (mobiltelefon, laptop, pool autó)
Igényes, ízléses, komfortos iroda és hangulatos légkör vár
Modern, Digitális betanulási tervet biztosítunk
Lehetőség rendszeres közösségi és csapatépítő programokon való részvételre :