Projekt Szerszámmérnök

Kirchhoff hungaria kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szerszámkarbantartási folyamatfejlesztéshez és szerszámoptimalizáláshoz tartozó akciók végrehajtása PDCAMegelőző karbantartási folyamatok kidolgozása és folyamatos fejlesztéseA projekt koordinátor vezetésével a mérnöki változtatások támogatásaSzerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztéseA szerszámkarbantartási folyamatok fejlesztéseKülsős partnerekkel való kapcsolattartásProjektes próbák koordinálásaSzerszámgyártóknál szerszámátvételeken való részvétel csak külföldön pl. Kína, Németország, Lengyelország, TörökországKapcsolattartás a szerszámgyártóvalPróbákról visszajelzést küldeni az érintett személyeknek a belső formanyomtatványok szerintMagas alapbér, havi bónusz, jelenléti bónusz13. havi jövedelemNyelvi és szakmai képzések támogatásaIskolakezdési támogatásMunkába járás támogatásaCéges laptop és mobil telefonKorrekt, támogató vezetés és kollégákCsaládias légkör, dinamikus, innovatív csapatDolgozói kedvezmények, csapatépítő programok, céges rendezvényekLegyen felsőfokú műszaki végzettségedTárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezzLegyen fémiparban szerzett tapasztalatMinimum 3 éves releváns tapasztalattal rendelkezzHa autóipari tapasztalatod vanHa présüzemi tapasztalatod vanHa gépészmérnök végzettséggel rendelkezel