Projekt Koordinátor

Thyssenkrupp materials hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, partnerkapcsolatok ápolásaVevői árajánlatok, megrendelések, reklamációk és szerződések kezelése, vállalatirányítási rendszerben feldolgozásaForgalom és rendelések folyamatos nyomon követéseKapcsolattartás bérmunkapartnerekkelKapcsolattartás társosztályokkal Logisztika, Pénzügy, IT, QMProjektmenedzser munkájának támogatásaIndirekt anyagok beszerzéseVersenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, 13. havi fizetésCéges konditerem szaunávalÉves csapatépítő rendezvényekMegbízható, nemzetközi háttérrel rendelkező munkahelySzakmai fejlődési lehetőség Várjuk fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti "
gombra kattintva.Minimum középfokú végzettség1-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben Készségbeli elvárások:
Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készségKommunikációképes angol nyelvtudásÜgyfélközpontú hozzáállásMűszaki beállítottságPrecizitásSAP rendszer ismerete Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület