Projekt Előkészítő Mérnök

Kone felvonó kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Belső- és külső ügyfelek igényeinek követelmények megértése és adaptálása a műszaki előírásoknak megfelelően
Az új építési és épületmodernizációs folyamatok műszaki támogatása ajánlatadástól a helyszíni méréseken keresztül a telepítés végéig
Helyszíni felmérések végzése, szervezése a szakági társtervezőkkel
Engedélyezési és kiviteli tervek dokumentálása, egyeztetése társtervezőkkel, kivitelezőkkel
Berendezések gyártásának előkészítéseStabil, dinamikusan fejlődő multinacionális anyacég
Versenyképes juttatási csomag Cafeteria, Élet – és egészségbiztosítás
Teljesítmény alapú bónusz
Mobiltelefon, notebook
Fejlődési - és szakmai előrelépési lehetőség
Fiatalos csapat1-3 év vonatkozó mérnöki tapasztalat az építőiparban
Angol nyelv társalgás szinten, tárgyalás szint előny
Mérnöki szoftverismeretek CAD. BIM;
illetve Word/Excel
Jó együttműködési készségSAP tapasztalat