Programozó - Webfejlesztő

Ideastyle professional kft. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Joomla rendszeren belül fogsz weboldalakat, webáruházakat és egyedi fejlesztéseket készíteni. Tehát jellemzően Joomla CMS rendszerben fogsz programozni. Nem várjuk el, hogy olyan szinten ismerd, mint mi, de ha jó fejlesztő vagy, a segítségünkkel hamar át fogod látni a felépítését. Minden projekt más és más, mivel a tervek nagyon szépek így büszke leszel arra, amit készítettél. Mindig vannak technológiai innovációs ötletelések házon belül és belsős fejlesztések, ahol azon dolgozunk, hogy valami újat, szebbet, jobbat alkossunk. Ha olyan típus vagy, aki szereti az újdonságokat, akkor imádni fogod. Korrekt fizetés és előrelépési lehetőségNapfényes, budapesti belvárosi iroda a XIII. kerületbenBarátságos, családias környezetHome office lehetőség a hét felébenVáltozatos projektekMunkádra visszajelzünk és megbecsüljükCéges laptopIngyenes víz, kávé, tea és snack az irodábanCsapatépítő programokLegalább 3 éves szakmai tapasztalatErős PHP tudásJavascript és Jquery ismereteAdatbázis műveletekhez erős MySQLErős HTML, CSS, SCSS tudásCMS rendszerekben szerzett tapasztalatJoomla ismereteWebflow ismereteGSAP ismerete