Product Quality Engineer

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Debrecen
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Részt vesz a gyártósorok minőségi problémáinak elemzésében, és ellenőrzi az intézkedések hatékonyságát, biztosítva a “closed-loop” megoldást.
Gépek és termelősorok leállítása a megállítási szabályoknak megfelelően, a kockázatos termékek korlátozása annak érdekében, hogy ne kerüljenek ki a vásárlókhoz.
Felelős a termelési sorok újraindításának engedélyezéséért.
Minőségbiztosítási dokumentumok írása, beleértve az Első Termék SOP-kat, a Hibabiztos Utasításokat és a VPS-t (Vizuális Ellenőrzési Szabványt), valamint az operátorok képzésének biztosítása.
Foglalkozik az SPC riasztásokkal és teljes körű megoldás keresésével.
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőségek;
Modern munkakörnyezet;
Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.
Elvárások:
Felsőfokú végzettség természettudományos vagy mérnöki területen.
Jártasság minőségirányítási módszerekben, mint például a QC 7 technikák és az 8D analízis módszere.
Ismeretek a VDA 6.3 és 6.5 követelményeiről.
Kiváló kommunikációs képességek és kifejezőkészség, jártasság irodai szoftverek használatában.
Legalább egy év tapasztalat folyamatminőség-menedzsmentben.
Angol nyelv folyékony ismerete munkanyelvként.
Tiszta logikai gondolkodás és erős végrehajtóképesség.