Product Application Engineer

Etn magyarország kft. - Győr
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Piacvezető márkák termékein alapuló műszaki megoldások ajánlása az ipari szektor képviselői számáraÁrajánlatok készítése a vevői igények figyelembevételévelAz ügyfelekkel és a beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartásMegbízható, stabil munkáltató, hosszú távú munkalehetőségGyakorlati tapasztalatszerzés az automatizációs technológia területénLehetőség személyes és szakmai fejlődésreMegbízható, hosszú távú munkalehetőségFiatal és dinamikus csapatBértárgyalás évente két alkalommal június, decemberTeljesítményen alapuló bónusz évente két alkalommal június, decemberKiváló karrierlehetőség, valós karrier útIgény a folyamatos fejlődésre Nyitottság a technológiai újdonságokra Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségHatékony munkavégzés egyedül és csapatban isMegbízhatóság, pontosság, precizitásLegalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban kapcsolattartás a külföldi anyacéggelOKJ/főiskolai/egyetemi végzettség az elektrotechnika vagy automatizáció területén